1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te shfletojme " The Dark Web" ?

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga Haqif LLeshi, 1 Korrik 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Haqif LLeshi

  Haqif LLeshi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje edhe nje here antare te nderuar .
  Sot doja te shperndaja me ju nje video te krijuar prej meje . Nuk dija se ne cilin kategori ta fusja sepse as ndonje mesim i madh nuk eshte ( gjithsesi shpresoj te pakten te ndihmoj ndonje ) por as ndonje video interesante nuk eshte qe ta vendosja ne nenkategorine "VIDEO INTERESANTE".  E di qe ka plot editing mistakes.
  E di qe eshte teper video e dobet . Ndjese per zhurmen e mikrofonit , ndjese per kameren . E di qe eshte trrashllik i madh te vendosesh kamer dhe pastaj ta pixelizosh fytyren . Shpesh gjate videos tentoja te beja shaka por realisht ngrija totalisht , nuk me vinte asgje ndermend .
  Vetem me vleresoni te pakten lodhjen time duke shkuar frame by frame dhe duke vendos the troll faces . LOL
  Gjithsesi shpresoj ta pelqeni . PLEASE DON'T INSULT ME , I HAVE CRIPPLING DEPRESSION.
   
 2. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  232
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  53
  +18 vjet edhe nuk duhet do sene me i msu tjert per keq.
   
 3. Haqif LLeshi

  Haqif LLeshi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me fal po seriozisht e ke ti ? Ti qenke me ate mentalitetin qe edhe adoleshentet nuk duhet ti mesojme cfare eshte edukata seksuale sepse quhet turp.
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,171
  Pëlqimet:
  890
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mund ta mesosh kete gje por ka disa mangesi :
  1- Fjalori i perdor ?? Ndoshta e kam degjuar gabim por me duket ne sekondat e para ke perdorur nje fjalor banal ? Te duket sikur e ben me interesante ?
  2- Ske njohuri te mjaftueshme.
  Njohuri mund te kesh por degjova shembullit e tvklan dhe aty ja ke futur kot.

  Keto dy arsye me ben qe mos ta shikoja videon me shume se 2 min :)
   
 5. c0d3r11

  c0d3r11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Si mund te perdoresh ate fjalor ne sy te mamase? Nqs do doje ta boje videon me tbukur duke eksploru dark web me mamane duhet te shifje marketet qe shesin gjera ose hitman service jo me pa child porn me mamane.
   
 6. beharluu

  beharluu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  417
  Pëlqimet:
  100
  Pikë nga trofetë:
  68
  Apsolut edhe un jam kunder fjalorit
  Ku ne Boten e Informatikes ka edhe persona gjinis femrore
   
 7. Haqif LLeshi

  Haqif LLeshi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  E kuptova qe eshte dicka teper e ulet videoja qe kam bere dhe se shpejti do e fshij dhe do ringarkoj nje version te edituar . Ndjese!
   
 8. Pleurat

  Pleurat Pleurat D. Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,293
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema Mbyllet
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...