1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Si te shes nje fan pages

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Nainai, 16 Tetor 2019.

 1. Nainai

  Nainai Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Psh kam nje facebook fan pages per shitje.
  Dikush jasht shqiperise do ta blej, prb esht se ai nuk dergon parat para sepse ka frik.
  Po ashtu dhe un nuk e bej dot admin sepse nuk besoj tme dergoj parat.
  Nese dini ndonje menyre ju lutem me thoni
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by udqcompany, 16 Tetor 2019
 3. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Best Answer
  Thuj le te bej pagesen paypal nqs sja jep faqen t hap case dhe t merr refund.
  Perndryshe mos e bej admin pa marr pagesen
   
  Nainai pëlqen postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  813
  Pëlqimet:
  518
  Pikë nga trofetë:
  173
  Dhe ku eshte garancia qe e fiton rastin ky , paypal nuk garanton per ksi gjonash.
   
 5. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk e di ku je tu komunikun me to po ni si zgjidhje qe e kom perdor un u kan me ja derzu 2t ni personit t3 t besushum ps n forum adminit mas t bahen transferi i parav admin ja jep fan page.
   
  bofy pëlqen postimin.
 6. CippiBOY

  CippiBOY Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Qfar faqe asht edhe une jom i interesum...? kontaktom
   

Shpërndaje faqen

Loading...