1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te shes 1 btc ?

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga qendros, 8 Korrik 2020.

 1. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje grupi ,

  A mund te me ndihmoj ndokush si te beje shitjen e 1 btc ,nuk kam pervoje ne kete drejtim .
  Nese eshte ndokush qe ka njohuri le tme shkruaj

  Ju pershendes
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ai qe don me ble t lajrmrohet tast vllaqko
   
  qendros pëlqen postimin.
 3. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Hyn te ky grupi ne telegram dhe munesh me gjet blers
  @cryptopazari
   
  qendros pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...