1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te rregulloj nje iptv server car me nevojitet ??

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga amitt, 21 Mars 2018.

 1. amitt

  amitt Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje ,antar te itshqip ,deshiroja te pyes dicka per Iptv Kush din me hollsisht le te me tregoj
  1 Si punon iptv cka duhet me ble per me kriju nje iptv server cfar paisjesh me nevojiten per me bo nji iptv server me permbi 5000 + kanale si duhet te lidhet cfar serverash cfar dekoderash me duhen per me bo dhe me e lidh me webaqe kush din me detajisht me me tregu ...ju faliminderit ... shume ne qoft se me ndihmoni
   
 2. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Last edited: 22 Mars 2018
 3. dotnet

  dotnet Anëtar Fillestar

  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  mas lehti usht mi ble prej dikuj stremat edhe veq I bon restream me xtream codec ose edhe me ffmpeg nese din me perdor
   
 4. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Duhet te kesh nje iptv panel eksistojne disa iptv panel

  Xtream Codes panel
  Fos-streaming
  Flusonic
  Etj...
   
 5. CIA

  CIA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Masparti duhesh mi bon gati 2000-5000 euro ne muaj, per kete qfar je duke kerku, pastaj tjerat jan leht...
   

Shpërndaje faqen

Loading...