1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te promovoj Youtube video't me pages paypal ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Johnny, 28 Qershor 2020.

 1. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh , desha te bej promote videot e mia ne Youtube, por pasi i bej e gjitha dhe vin te pagesa , aty pagesa behet vetem me mastercard , une perdor paypal ... a ka naj web tjeter me ba promote video ose naj menyr tjeter ku mund te bej promote dhe te paguaj me paypal ? , faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...