1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te prezentohem [ LEXO ]

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga boom3rang, 13 Janar 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Po e hap kete teme, pasi qe po shoh, shum prezentime si (tung un erdha, mir se ju gjeta bla bla bla) pa dhene ndonje informacion per vehten e tij si duhet. Si duket shumica prezentimin ne forum e kane kuptuar si gje qe duhet kryer vetem formalisht pa shkruajtur asgje per veten.

  Prezentimi behet me qellim qe anetaret ndermjet vete te njoftohen dhe te kene nje pasqyre me te mire per njeri tjetrin, mundoheni te prezentoheni sa me gjeresisht.

  Vendosa ti shtoj disa kriteriume se si duhet te prezentohet nje anetare.
  Se paku duhet ti kete keto informacione te shkruara.
  1. Emrin (sipas deshires dhe Mbiemrin)
  2. Vendin
  3. Mosha
  3. Interesat


  Prej tani nese ndokush prej ju nuk i ka te postuara se paku keto qe i kam cekur me larte do te konsiderohet qe nuk eshte prezentuar fare dhe me kete do ti jepet verejtje, dhe sigurisht prezentimi i tij do mbyllet dhe dergohet ne shporten e forumit.
   
  Last edited: 3 Shkurt 2016
  Mena, Selim Korbi, Armendi98 dhe 6 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...