1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te Pranohemi nga Google Adsense (Fillimi)

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Omerr, 4 Prill 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,078
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  153
  Ndoshta spo pranohen se spo dergoj trafic ne web per a vonon me shum, me kan dal reklamart status IDLE...
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,078
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  153
  I bena uploat postimet temat e juaja , po pse ne wordpress spo mi lexon fotot e postimeve..
   
 3. Ommer

  Ommer Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mu ka blloku acounti vjeter tash kete te riun e kam ?
  Sa i perket postimeve puntoret e mi ikan boo ne blogger dalin kejt ama nwordpress sekam provu !
  Kalofo mir
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 4. besmirm

  besmirm Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sosht ka bon linku per me download
   
 5. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  697
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Linku per shkarkim eshte fshire shkaku se ndonjeri nga antaret eshte duke postuar dhe shitur kete metod ...
  Ju lutem urgjentisht te paraqitet ai qe ka bere kete !


  Nuk Mendoj qe do ta ve ne funksion me linkun !

  Mire mbeteshi
   
 6. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,674
  Pëlqimet:
  972
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe prit se do te tregojn.

  Problemi eshte qe nuk mundesh asnje antar me e vecu sepse edhe vizitoret pa u regjistruar fare munden me kliku ne nje link dhe me e lexu temen njejt sikur antaret e regjistruar.

  Disa njerez me mujt me i hap kan qef me i hap 100 accounta, edhe mos me iu desht, thjesht me i hap, e me kete gjest vec cka e rrezikojn edhe ndonje shtet tjeter me shti ne blacklist ashtu siq u be me Shqiperin.

  Nese linku eshte larguar dhe nuk mendon me e ri-vendos ateher me trego qe ta mbylli Temen.

  P.S Herave tjera per krijim te nje Teme dhe vendosjen e nje linku mundesh me e vendos linkun ne nje .txt dhe me e ba ate .txt e ben Ngarko Skedar direkt nga forumi dhene kete menyre vizitoret nuk mund ta marrin pa qene te regjistruar.

  Mire u ndegjofshim.
   
 7. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  697
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Faleminderit per sugjerimin tema mund te mbyllet !
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...