1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te postojme tek kategoria e shitjeve

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Rimias, 11 Qershor 2020.

 1. Rimias

  Rimias Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Si duhet te postojmte tek tema shitje?
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  451
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  12. Kriteret për të postuar tek nën-forumi TREGU, është minimumi 50 postime, dhe 15 pëlqime(Likes) (Në raste të veçanta nëse stafi vlerëson që nuk ka mundësi për manipulime, atëhere i zhvendos temat në këtë sektor edhe nëse antari nuk i ka plotësuar kushtet), (Shtuar me: 06.02.2016, ndryshuar me: 08.02.2017)

  Rregullorja per Shitje/Blerje
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...