1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si te plotesoj te dhenat per blerje ne aliexpress

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga berl01, 12 Gusht 2019.

 1. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  hello dashta me pyet per blerje ne aliexpress kush ka njohuri
   
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,713
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  213
  Cfare te dhenash do plotesosht?
  Spari krijo nje llogari, dhe vendos Shipping Adress,
  Emer Mbiemer, Adresen e shtepise, Zip code.

  Pastaj ben pagesen me CC, duke plotesuar format.
   

Shpërndaje faqen

Loading...