1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te perdoresh www.fiverr.com

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Diamanti1, 9 Gusht 2014.

 1. Diamanti1

  Diamanti1 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ckemi, jam antar i ri i ketij forumi quhem Diamant...si te gjithe edhe mua me pelqen leku :p
  Nqs me ndihmoni me hapat qe duhen ndjekur per te perdor kete program (www.fiverr.com) do ua dija per nder, flm!
   
 2. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pasi qe je antar i ri prezantimi behet ketu:
  Code:
  https://forum.itshqip.com/index.php?forums/prezantimi.6/
  Lexo Rregulloren e Forumit (linku vendoset ne kode):
  Code:
  https://forum.itshqip.com/index.php?help/terms
  Sa i perket fiverr lexo ketu :
  Code:
  http://forum.fiverr.com/discussion/10326/what-is-fiverr-introduction-official-video-2013-by-eddy/p1

  Sa i perket Lekve kerko ne forumin Shpenzime & Perfitime ke edhe mesime te tjera per fitimin e parave.
   
 3. Diamanti1

  Diamanti1 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 4. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Nuk asht program mujm me tha qe asht multimarket online ku njerzit nga te gjitha anet e botes ofrojn sherbimet e tyre me nje qmim 5$.
  Se pari hape llogarin , kompletoje profilin.
  Pastaj nese ti ke njohuri ne diqka ketu mund te fitosh mire.

  Ja disa kategori pastaj ketu ke edhe nenkategori
  Graphics & Design , Online Marketing , Writing & Translation, Video & Animation, Music & Audio , Programming & Tech , Advertising, Business etj.

  Gjuhen angleze duhet ta dish se paku ne nivelin e komunikueshem sepse po thuajse 100% nese blejn (urdherojn) sherbimin tend te shkruajn anglisht.
  Per qdo sherbim te kryer ti fiton 4$ te paqa (blersi paguan 5$ por 1$ i shkon sherbimit fiverr)
  Parat mund ti terheqesh ne 2 menyra 1.Paypal 2.Payoneer

  Per te krijuar gig ja nje video :

  Nese ke diqka tjeter pyet.
   
 5. leo ademi

  leo ademi Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  6
  A ben fiverr ne kosov sepse mua nuk po me bon,
   
 6. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  N'qfar aspekti nuk pot ban nuk pot hapet apo nuk ta qet si zgjedhje Kosoven ?
  Vendose vendin albania e rendesishme esht te kesh paypal ose payoneer qe ti marresh pagesat.
   

Shpërndaje faqen

Loading...