1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Si te monetizoj kete IG

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Bilal, 3 Prill 2021.

 1. Bilal

  Bilal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje. Kam IG me username 1awesomevoices edhe dua nje menyre se si ta monetizoj. Ka diku tek 36k followers . Mesatarisht aktiv me 500+ like per post edhe diku te 500 story view. A mund te bej ndonje fitim prej saj?
   
  Corleone21 pëlqen postimin.
 2. Corleone21

  Corleone21 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Reklamo bizneset ose faqet e instagramit. Shkruju vet mos prit te shkruajne ato. Ose krijo nje website me niche qe ke faqen dhe lidhe me reklama si adsense,taboola,mgid...pastaj mujd te fitosh trafik nga swipe up ne story. Sepse insta nuk paguan si aplikacionet e tjera, edhe se ka gati 6 muaj qe po provojn te fusin reklama ne IGTV.
   

Shpërndaje faqen

Loading...