1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te mesoj bazat e hakerimit

Tema tek 'Depo' e hapur nga Anonymus Al, 24 Qershor 2020.

 1. Anonymus Al

  Anonymus Al Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kam nevoje te mesoj hakerim ne gjuhen shqipe

  Por nuk di se ku
  Mund te me ndihmoni
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema mbyllet dhe zhvendset ne depo. Arsyeja: kunder rregullores.
   

Shpërndaje faqen

Loading...