1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te merrni Leads pa limit ? Ja ku e keni !!!

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga sg1, 29 Dhjetor 2015.

 1. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tung, fillimisht po e nisi temen me nje fjali:
  Iu lutem mos perdorni pm (mesazhe private) por perdoreni forumin per ndihma !

  Leads ne shqip me e perkthy nuk e di qysh do i binte por po mundohna me e skjaru: nese na nevoitet me e shite, blejt, kerku, formu reklamu, nje produkt na nevoitet dicka qe mundet me na cu tek ai produkt permes fjalive (keywords) e kjo qe i themi dicka quhet leads.
  Nese ndokush nuk pajtohet me kete qe thashe une ateher lirisht te shprehet sepse nuk di si ta skjaroi me mire!

  Kjo gje ka te bej me SEO, pra te gjithe e dijm per te fituar trafik ne nje produkt, web tonin cka na nevoiten ?
  Na nevoiten: Keywords, Product-emri, leads, nga rrjete te ndryshme!

  Nga ky lloj mesimi me se shumti mund te fitojn antaret e ketij Forumi qe shesin produkte online!

  Permes kesaj webfaqe ju munde te kerkoni per temen tuaj leads nga:
  Twitter, Google Plus, Youtube, Pinterest, Facebook.

  Fillimisht futuni tek kjo webfaqe:
  Code:
  http://socileadsapp.socileads.net
  Shenoni username dhe password qe i keni ketu:
  Code:
  Login:  SociLeads
  Password:  V7x3gHX4Fb
  Pastaj shenoni keywords qe iu interesojn, une po e fus nje foto si ilustrim dhe nuk do te thote qe duhet te kerkohet permes fjaleve qe i kam shenuar aty!

  Pasi ti shenoni keywords, proudcts, pasi te klikoni tek Leads, iu shfaqen te gjitha temat qe kane te bejn me produktin tuaj!

  P.S Perdorni pikepresje (,) nese perdorni me shume se 1 keywords tek: Keywords (Ex: want, get, need, buy) dhe tek: Keywords that should not occur (Ex: sales, offer, Samsung, Nike, Mega Blocks, Wii) *use comma

  Mos u mundoni me e nderruar Passwordin, sepse nuk perfitoni asgje !

  Mire u ndegjofshim!
   

  Attached Files:

  Koraab pëlqen postimin.
 2. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  538
  Pëlqimet:
  174
  Pikë nga trofetë:
  73
  Faleminderit qe e shperndajte me ne, kam 1 pyetje si ti dergoj keto leads meniher te gjitha? Ka ndonje program free se me € gjeta por kushtojka shtrejnt
   
 3. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  per cfare duhen keto?
   
 4. itredi

  itredi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ky link nuk punon ?
   
 5. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ka 5 vjet kjo tem o zotri.
   
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  851
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ohohohohohohohooho
   

Shpërndaje faqen

Loading...