1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te me shfaqet webi keshtu ne google.com

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga pumma, 29 Korrik 2020.

 1. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  581
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetej te gjithve, deshta te bej nje pyetje se si mund te me shfaqet kompanija e ime keshtu si kjo e Gjirafa qe eshte e theksuar me te kuqe?

  [​IMG]

  Ju Faleminderit.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,232
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Duhet te jete e regjistruar ne wikipedia.
   
 3. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  581
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
  Vetem kaq apo ?
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,232
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me sa di aq. Pasi google i mere nga wiki shume info. Por me duket se duhet te jete edhe e regjistruar si trad mark.
   
 5. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
 6. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Duhet te regjistrohesh ne GMB (Google My Business) jep te dhanat e tua nese je ne Maqedoni, Shqiperi ose Kosov sa e di duhesh me prit deri ne 2 jave per Kodin per konfirmim qe vie me poste pasi ta konfirmojsh je gati dhe te del ne ane te djatht
   
  @science pëlqen postimin.
 7. burimi007

  burimi007 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje, faqja juaj duhet te behet Index nga google perndryshe nuk te gjen dot google.

  Separi duhesh ta postosh domainin tend tek GSC (Google search console) edhe ta verifikosh KETU

  Pret pak dite edhe provo nese ta gjen faqen google, nese jo ateher e krijon nje "Sitemap" te faqes tende dhe e dorezon prap ne google ne kete LINK

  ( Nese nuk din si te krijosh sitemap shiko ne google "How to create sitemap")
   

Shpërndaje faqen

Loading...