1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si Te Marrin Followsa real Ne Instagram

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga OmeRfrom02, 18 Korrik 2017.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e Grupit ITShqip sod do ta posotoj nje video si te marrim Followsa real ne instagram

  Faleminderit!
   
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,730
  Pëlqimet:
  304
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje, kjo nuk eshte menyre qe ne se njohim , thjeshte duhet pasur kujdes kur te besh follow se kalon limitin , ose kur heq, dhe te bllokohen per 1 jave.
  Gjithashtu mos krijo tema per mesime nese si ke testuar vete. flm.
   
 3. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kete e kam testuar edhe vet shiko videon mir. nese don ta qoj at ig qe e kum hap n video OmeRfrom02real KLM.
   
 4. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mund ta postosh dhe njeher videon sps nuk hapet ?
   
  Alkeo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...