1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si Te Marrim Vps Falas

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga OmeRfrom02, 28 Dhjetor 2019.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ItShqip ketu e keni nje video si te marrim VPS Falas.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ti bënë mirë që mundohesh të postosh dhe krijosh ndonjë gjë të bukur. Por kjo video vlerësohet me 0.
  Nuk jep asnjë shpjegim. As me zë, as me shkrim. Kjo është një video që ka nevojë për shpjegime.
   

Shpërndaje faqen

Loading...