1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te marrim falas VPS, funksionon 100%

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Sytrim Berisha, 10 Mars 2020.

 1. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje per te gjithe ata qe kane deshire te marrin vps falas per disa minuta, me kohzgjatje 2 javore kjo video do te ju ndihmoje.

   
  Ardit Kras, Limmy89 dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 2. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  bravo shum per ket send suksese vlla
   
  Sytrim Berisha pëlqen postimin.
 3. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  @Limmy89 Faleminderit vlla gjithashtu respekt.
   

Shpërndaje faqen

Loading...