1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te marrim Cloud Hosting Unlimited Falas

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga OmeRfrom02, 30 Gusht 2018.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje antaret e ITShqiP
  ketu eshte video si te marrin cloudhosting falas unlimted
   
  Taboo pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,604
  Pëlqimet:
  1,112
  Pikë nga trofetë:
  243
  meqë qënka falas mund të më krijosh 1 akaunt ?

  flm
   
 3. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  kqyre video !
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,080
  Pikë nga trofetë:
  358
  Gati Shtator 2018 dhe akoma behen keshtu videosh me notepad dhe e gjitha vetem per te treguar si mund te perdoret nje kupon dhe si mund te plotesohen te dhenat :D
   
 5. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  edhe ?
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...