1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te luajme lojra si Fortnite,CS-GO ne nje kompjuter shume te vjeter pa ngecje dhe FALAS.

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga type_aleks, 2 Mars 2021.

 1. type_aleks

  type_aleks Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje,doja te ndaja nje menyre se si un luaj edha kam pas luajtur lojra te ndryshme si Fortnite,CS-GO edhe shume e shume lojra te tjera ne laptopin tim qe nuk i supporton asnjeren prej tyre.
  ____________________________________________________________________________________________
  Cfare duhet te keni?

  1) Nje laptop ose PC.

  2) Internet mbi 15 mbps.
  3) Preferohet ta keni kompjuterin te lidhur me wireless-in me kabull ETHERNET.

  ____________________________________________________________________________________________

  Mjafton te klikoni linkun -> Kliko ketu!

  :)
   
  Last edited by a moderator: 2 Mars 2021
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Asgje nuk ke shpjeguar. Nese nuk polteson te shpjegime tema do fshiet. Dhe tema te ngjashme do fshien pa palajmerim tjeter.
   
 3. type_aleks

  type_aleks Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  ku me i bo edit?
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Postoje ketu
   

Shpërndaje faqen

Loading...