1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te krijoj website te llojit te Katalogut

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga prestig, 20 Shtator 2018.

 1. prestig

  prestig Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje deshta me ju vet a din dikush me qfar hosti a najsen tjeter muj me qel ni websajt si katalog .. jo per me shit sene veq me pas fotografi per tprodukteve . Ose nqofse dini naj themes ne wordpress , flm
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,158
  Pëlqimet:
  309
  Pikë nga trofetë:
  113
  ne pergjithsi njerezit kur nuk pergjigjen jane per dy arsye. ose nuk duan te te ndihmojne ose nga ajo qe mund te jene te zene nuk kane kohe qe te merren me persona qe ose nuk e dine as vete se cafre kerkojne, ose nuk e formulojne mire pyetjen.
  Tani t'i kthehem temes tende, pasi pyetjen as une nuk e kuptova qarte. Ti do nje host sa per ngarkuar fotot, apo do te instalosh aty CMS?
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  642
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  118
  Per me hap nje website te duhet nje domain dhe nje host , pasi ti kesh kto dyjat ne host mund te vendosesh ate qka don ti ne kete rast (fotografi te produkteve etj)
   
 4. Liridon Gashi

  Liridon Gashi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  225
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shikoo weebly si duket eshte shum i pershtatshem per ty
   
 5. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  726
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  Blogspot.com , te duhet vetem nje gmail hiq me shume dhe fillon poston, as nuk pagun as asgje
  ja ketu e ke nje video

   
  Last edited: 5 Nëntor 2018
 6. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  183
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53

  ne qofse hap faqe ktu mund te punoj me adsene pastaj
   
 7. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po, mund ta lidhesh me Ads, jan po ne te njejten familje, plus qe e ke te integruar vete ne blogger, mund te aplikosh nga Bloggeri jote direkt. Mund ta krijosh Bloggerin shume thjesht sic te kane thene antaret me larte, te postosh disa tema unike, jo vetem photo por dhe shkrime sepse bloggeri jote do indexohet shume me shpejt ne motorret e kerkimit dhe do jete shume me e thjesht per te thithur vizitor. Suksese !!
   
 8. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  351
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per nje faqe katalogu nuk ja vlen me blogger te duhet nje host + domain qe te instalosh te pakten WordPress
  P.s: kjo vlen nqs do te krijosh dicka serioze
   
 9. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  183
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  F
  Flm i nderuar por fitimet jan te njejta si ne wordpres dmth ne qofse mer nje host dhe domain?
   

Shpërndaje faqen

Loading...