1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si te heq nje faqe nga black lista e avast?

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga Poshnjari, 15 Shtator 2020.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Hi,
  sot zbulova se avast e paska futur nje faqe qe bashkepunoje ne blacklist. kam bere disa skanime online por nuk po e gjej dot se ku qendrone problemi. mendoj se mund te jete ndonje konflikt i ndonje shtese. njihni ndonje faqe te mire dhe te besueshme per te skanuar qe te gjej se ku qendron problemi? edhe virus total kur skanoj faqen kryesore e nxjerr ne rregull, por kur skanoje ndonje postim e kap me virus vetem nje CRDF. bera disa kerkime por nuk e kuptova se cfare eshte kjo.
   

Shpërndaje faqen

Loading...