1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si te hapim shum skype

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Femi-pc, 22 Maj 2013.

 1. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje

  a eshte mundesia mi hap shum skype per njeher dhe si mundem
   
 2. Golden Star

  Golden Star Anëtar Aktiv

  Postimet:
  198
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  I nderuar ne linkun ke edhe nje menyr tjeter se si te hapesh dy ose me shum skype ne nje PC ja edhe linku:

   
  feridshaqiri pëlqen postimin.
 4. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  po por kjo e para ishte me praktike dhe e leht pa pas nevoj me instalu gje flm per mundin
   

Shpërndaje faqen

Loading...