1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si Te Hapim Samp Server Ne GamePanel

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga OmeRfrom02, 6 Janar 2018.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje Antaret e ITSQHIP
  Sod do te postoj nje video qe eshte mjaft e kerkuar dhe nuk ka as 1 video si kjo,eshte si te krijojm samp(San Andreas MultiPlayer Server) ne GamePanel Siq Jan SwiftPanel Papy apo tjere.
  Kjo eshte nje video ku tregon komandat per instalimin ne centos dhe pastaj edhe ne panel.
  Po ashtu nese najkush nuk din najsen ne lidhje me centos naj komand a najsen qe i nevoitet veq le t shkrun PM muna me i tregu.
  Faleminderit
   
 2. Hekuran

  Hekuran Anëtar

  Postimet:
  45
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk Mirrna Veq Me Samp ama me krejt lojnat server qeshtu qeli ama n samp u kan kerkes e madhe per me qel me swift e qata e postova
   

Shpërndaje faqen

Loading...