1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te hapim karten pay pal

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga kastiot, 13 Janar 2020.

 1. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje:
  -desha tju pyes se si shkojn procedurat per te hapur nje karte
   
 2. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  ka pergjigje??
   

Shpërndaje faqen

Loading...