1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te gjejme nje domain te bukur

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga klodi002, 18 Shtator 2019.

?

Informacion i vlefshem

 1. po

  100.0%
 2. jo

  0 vote(s)
  0.0%
 1. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  How To Find A Good Domain Name for Your Website
  Shifni videon dhe kerkoni ne linkun me poshte per nje domain name perpara se ta blini.
  https://leandomainsearch.com/
   
 2. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  flm
   
  klodi002 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...