1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te gjej adresen e instagramit te dikujt

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Anonymus Al, 27 Qershor 2020.

 1. Anonymus Al

  Anonymus Al Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nuk kam asnje te dhene per personin pervec emrit dhe numrit te telefonin


  Kam provuar shume her por nuk me del
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pyet personin ne fjale lol
   
  Aldi1234 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...