1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te fshijm gmail ne chromebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Femi-pc, 25 Korrik 2020.

 1. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje

  Asus c300m chromebook
  Ka email
  A ka mundesi te ja fshijm
  Nuk shkon deri te desktop
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  nuk po te kuptoj
  posto ndonje foto
   
 3. tiranachat.live

  tiranachat.live Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 4. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 6. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  E bej edhe recovery per mes
  ESC REPFRESH POWER,
  por prap nuk ja hek emailin
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
 9. tiranachat.live

  tiranachat.live Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  ne nje tem tjeter gjeta dhe kete ku i njejti problem eshte zgjighur: https://support.google.com/chromebook/thread/742742?hl=en

  Using TAB to select the profile you wish to delete and then ENTER, ENTER, ENTER works to remove their profile. DO NOT CLICK on any of the arrows, USE TAB and ENTER.
   
 10. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  3 chromebook lenovo jau kam fshi gmail
  Por problemi ketu eshte se ky nuk e ka gmail por eshte me @engelska.se
  E ky ndoshta ka tjera menyra per me ja fshi
   

Shpërndaje faqen

Loading...