1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si te fshi faqen e fb unpublished

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga adi55, 19 Prill 2019.

 1. adi55

  adi55 Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetie kam nje nje faqe qe facebook i ka ber unpublished nuk dua ti bej appeal por dua qe ta fshije si faqe por fb nuk po me lejon qe ta fshi kur klikoje tek delete page me nxjer kte tabel
  Something went wrong. We're working on getting it fixed as soon as we can.

  me ndimoni si munde ta fshije komplet si faqe

  ndersa ne faqe kryesore ky mesazh
  (Your Page has been unpublished
  It looks like recent activity on your Page doesn't follow the Facebook Page Policies regarding impersonation and pretending to be an individual or business.

  Visit the Help Center for more info on why Pages may be unpublished and tips for managing your Page. If you think we made a mistake, you can appeal and we'll take another look.(
   
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Edhe mua mazallah se e fshijne ate qe kam bere unpublished, provova delete this page, prape asgje, duhet me I kontaktu, disa gjera duan ti pyesesh direkt, eshte platforme e madhe, kane miliarda perdorues,
   

Shpërndaje faqen

Loading...