1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te fitojmPara Online

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Jisan, 16 Prill 2020.

 1. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje desha tju pyes si mund te fitoj para online me ads si publisher apo naj form tjeter pasi qe i kom disa fb qe kan shok 2k 3k+ 4k+ qe jon nderkombtar edhe shum aktiv besoj qe kisha bo kogja trafik... qe ju kan bo juve edhe qe em bojn mu pasi qe jetoj nkosov ... flm
   
 2. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pa keqkuptime nuk du ta DEMOTIVOJ kerkand ama ja keni nxerr fundit me kto lloje te temave.
  Jeni ka e mirrni ket punen online e dhezi pc edhe paret hecin, jo bre dashamire se nuk eshte aq leht, po te kish qene ashtu nuk kishe me taku as 1 njeri qi punon pune normale.
  Sendi ma me rendesi i punes online eshte DESHIRA.
  Ne shikim te pare doket shum pune e lehte ama kerkon shum PUNE edhe DURIM.
  Nese e keni qellimin ta baj naj pare shpejt DESHTIMI ESHTE I SIGURT.
  Ndoshta ke me fitu diqka sa per mu mashtru ama ke me hup shum kohe edhe me ni matematik shum te vogel e shef qi nuk ja ka vlejt.
  Nese me te vertet ke DESHIRE kap mso naj gjuhe programore.
  Per fillestar kisha sugjeru FRONT END WEB DEVELOPER nuk osht e lehte po muj me than ma e lehta prej krejt tjerav.
   
  perrex, wolf_mc12, Mr.Gh0$T dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,808
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po nese adsense puno me me adsens, nese nuk ke provo me ndonje platform tjetr , provo me Instant Audience network, nese nuk i ke keto dya, kerko google adsens atlernative
   
  Jisan pëlqen postimin.
 4. besiank

  besiank Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Krijo 1 fanpage nfacebook. Coje 10k atehere mund te fitosh lek. Se di sa po mundesh mr fitu goxha.
   
  Jisan pëlqen postimin.
 5. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  kam une 10 k 13k 22k dhe 19k hiq kurqish sjam tu fitu haha
   
 6. IZO

  IZO Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  nese e ke adult trafik provo CPA pagujn goxha dhe pagesat i kan javore
  mund ta provoj un nese ske besim
   
 7. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  po veq se duhet tkesh website apo jo?
   
 8. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Anetari Prince shume mire e ka shtjellue mundesine e fitimeve , por dashta te shtoj qe nuk kryen pune nese ke nje laptop apo kompjuter dhe te nesermen te fillosh te fitosh JO . Duhet te kesh ndonje aftesi si ndonje gjuhe te huaj , gjuhe programimi, dizajner, content writer e shume te tjera ... atehere duhet te hulumotsh se si atu aftesi ti futesh ne pune ku te tjeret kane nevoje duke filluar si freelancer si Fiverr apo Upwork .
  Une shoh qe me e garantuar eshte mbijetesa ketu ti jepesh perparesi si freekancer se sa me faqe facebook apo web permes google sepse sot je nivelin me te larte neser ne mengjes mund ti kesh te bllokuara .
   
 9. IZO

  IZO Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  nuk eshte nevoja te kesh nje website mjafton te fusesh trafik npermjet smartlinkeve [​IMG]
   
 10. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Neqofse do bashkpunim kam AdSense, punojm bashk? Neqofse je i interesuar
   
 11. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Si funksionon kjo "Smartlinks"
   
  Aldi1234 pëlqen postimin.
 12. IZO

  IZO Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  shperndan smartlinkun dhe nese dikush rregjistrohet permes ati smartlinkut dhe verifikon emailin ti perfiton nje shume te caktuar ne varesit shtetit qe eshte bere rregjistrimi
   
 13. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  po eshte e munder me shpernda ne facebook ? apo mer spam ?
   
  IZO pëlqen postimin.
 14. IZO

  IZO Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  nuk e di besoj se po del spam

  une parapelqej te punoj me snapchat se aty nuk del dhe ngrihen shpejt jan te djeg vec per at pun kta qe perdorin snapin
   
 15. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Vlla un e kam krijuar kte Hitadverts po mdel avaible? Cfare duhet te bej?
   
 16. IZO

  IZO Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  duhet te te aprovoj
  kerkon 3-4 dite kohe
   
 17. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  flm po e provoj njeher , siq po shoh me duhet te pres deri sa te approvohet pasi thot ''Pending Approval'' e pastaj t filloj , a ka ndonje specifik apo i approvon te gjitha accountet e rinje ?
   
 18. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  661
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  kur po shkoj me kriju spo ma qet ma mundesin e krijimit te nje smart url qfar duhet me ba ?
   
 19. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  si duket duhet te presim 3-4 dit gjersa te na aprovohet e pastaj mund te krijojm
   
 20. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si perfundim a te aprovun?
   

Shpërndaje faqen

Loading...