1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje si te fitojm para

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 13 Qershor 2020.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  prsh
  Dikush me tha se fiton para ketu
  https://on.myrise.net/en/
  Deshta te di nese ne grup eshte dikush qe perdor ket faqe dhe per qka perdoret konkretisht
  Flm
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  ky website perdoret me i vjedh paret njerzve qe zdin dhe bin preh e ktyne mashtrrimeve.
   
  olsi26431 dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...