1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te fitojm 500 dollar Mbrenda 24 or

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Limmy89, 28 Maj 2019.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te dashuri shok miq kamzbuluar metoden me te re
  se si mbrenda 24 or mundesh te fitojsh 200 deri 500 dollar
  ka shum fakte per te bindur ne ket por kush do te ja filloj te me shkruaj ne inbox
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,639
  Pëlqimet:
  1,134
  Pikë nga trofetë:
  243
  po eshte menyre e ligjshme pse nuk e poston ketu?
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  93
  spo du 200 apo 500, nja 50 dollar a po mson bisha hapur ne forum pa te dergu PM, kur ato me 500 beje me PM
   
  Mr.Gh0$T dhe getrich pëlqejnë postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,190
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jua tregoj une bisha.
  Me dërgoni mua nga 1000$ Brënda 24 orëve une do ju jape 500$ :D:p;)
   
  Alkeo, udqcompany, Universal dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 5. Hekuran

  Hekuran Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ma shum e ka per reklamim t'e-book, whateva
   
 6. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  me te drejte shum e ke po i shkrujta pm spe kthen
   
 7. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  93
  jan bo dhe shqipet si pakistanezt, qe thone ne fb groups, pm me if you want to make $ 5k a day :laughing:
   
  wolf_mc12, Leon Haziri, Hekuran dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 8. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  53
  @clusterphys & @Poshnjari :p :p :p :p :phttp://prntscr.com/nv153p Ky antari e paska gjetur nje metod 500$ brenda 24H por keta indianet mund tfitosh ne jav dhe nuk ja vlen :v :p :p :p

  [
  Kjo vlen per tgjith antaret qe kujtojn qe fitohen $ sa hapur e mbyllur syt ! ] O njerez nuk fitohet $ sa hap dhe mbyll syt , dhe pa u lodhur per me bo $ , duhet me punu fort ose pun krahu ose pun qe tfitosh $ ng interneti , mos shpresoni direkt qe fitoni $ duhet me prit nje her se asnjeri nuk e fal $ , duhet me punu me forcat e tua mos ta keni mendjen : si te fitojm $ , $ do e ket kohen e vet por ama duhet pun dhe vullnet se po te ishte kshu tgjith njerzit do ishin bo miljonera !

  Duhet koh qe tfitosh shum $ nga websitja / aplikacjonet / lojrat qe krijoni ju vijn $ me kalimin e kohes dhe jo sa hapur dhe mbyllur syt qe tfitoni $. Nese e keni mendjen me fitu $ pernjeher ... lereni fare kete pun dhe filloni pun krahu.

  Rrespekte t'gjithve.
   
  Last edited: 29 Maj 2019
  Denisp98, Platon OG, Alkeo dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 9. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ka mundrsi qe ky mos tjet shqiptar por ndonje indian qe perdor gtranslate
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,639
  Pëlqimet:
  1,134
  Pikë nga trofetë:
  243
  google translate nuk njeh dialekt :D
   
  Elion1 dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 11. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  E shkrva si per hajgare o dialektus.

  Edhe pse qka? Ate shkrim ashtu mundet ta perkthen googoli.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 12. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
 13. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  53
  A ke terhequr ndonjehere ? Nga ky site ?
   
 14. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Personalisht jo, po nga nje forum xenforo turk qe e kam mar, shume anetar ishin te kenaqur me kete gje.(nuk ka as 1 jave)
   
 15. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  649
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  73
  Lol po shperndahet semundja e indianeve :D
   
  wolf_mc12 dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 16. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  flm mik tash qe un po shkruaj ti garant veq i ki fitu :rolleyes::rolleyes:
  ti prej menyres qysh ke shkru pom dokesh sikur ata qe dalin - ndeshje te sigurta sapo arriten 100% na shkruani ne inbox
   
  wolf_mc12 dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 17. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Fiton po nuk lujte ndeshje leketi ke te sigurta:cool::cool::cool::cool:
   

Shpërndaje faqen

Loading...