1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te fitoj nga Facebook?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga manutd, 7 Mars 2019.

 1. manutd

  manutd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  96
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje te nderuar,

  Kam nje Page ne facebook me rreth 22mij like (Shqiptar, te gjitha origjinale), page ka permbajtje kryesisht per produkte te veturave.

  4.443 Reach`i ka shkuar per 24 ore nje postimi (pa sponsored)

  A ka ndonje forme te fitoj nga kjo Page?
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  95
  Pikë nga trofetë:
  38
  E shet faqen?
   
 3. manutd

  manutd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  96
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me vjen keq i nderuar me shume mundi e kam derguar faqen ketu dhe tash dua te fitoj nga ajo.Vetem me duhet ndihme se me qka me punu per mja nis me fitu!
   
 4. spectre

  spectre Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk eshte edhe aq e lehte te fitosh nga rrjetet sociale e sidomos te kesh fansat nga kosova por siqoqofte ja vlen ta provosh

  Per te pasur Instant article duhet te kesh nje web-faqe qe perputhet me rregullat e facebookit

  Per te shikuar se a eshte eligble Page yt atehere: https://instantarticles.fb.com/ ketu mund ta shikosh, nese faqja juaj mund te kete mundesi per aplikim ateher te configuration i sheh hapat e ardhshem se si duhet vepruar.

  poashtu tashme ka dal nga facebook te fitosh edhe permes videos te cilat duhet te jene minimum 3minuta te gjata por qe fatkeqsisht nuk eshte eligble ne te gjithe boten por per vetem disa shtete, mund ta shikosh duke shkruar ne google ad breaks edhe faqja e pare te tregon se si duhet vepruar.
   
  albionPr pëlqen postimin.
 5. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  Instant Articles Configuration
  nuk po mundem me i ra ne to hiq ,
   

Shpërndaje faqen

Loading...