1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te downloadoj video nga Facebook?

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga arbII*, 12 Korrik 2014.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. arbII*

  arbII* Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, a ka ndonje menyre se si te downloadoj video nga Facebook. Faleminderit!
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,290
  Pikë nga trofetë:
  358
  Do m pelqente ta dija dhe une.
  Flm
   
 3. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  53
   
  arbII* dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,290
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faleminderit
   
 5. Nozzge

  Nozzge Anëtar Aktiv

  Postimet:
  354
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shkarko " Download Manager " edhe sa here te shikosh video ne facebook pa marre parasysh ' Filem apo muzik ne youtube te paraqitet butoni per shkarkim download. //Pershendetje.
   
  arbII* pëlqen postimin.
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,739
  Pëlqimet:
  699
  Pikë nga trofetë:
  243
  thjesht shkarko internet download menager.
  edhe shkarkon kudo qe ka videoo
  n qfardo webi
   
  arbII* pëlqen postimin.
 7. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,520
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  @arbII*,@DarKr0x
  shum thjesht pa instaluar asgje mjafton te fshish www. dhe ta zavendsosht me m.facebook.com/linku............. pastaj hapet video ne format t'vogel ( pasiqe ky format i dizajnit osht per telefona mobil ) dhe i bën play videos pastaj me tast t'djatht i bes Save link as... e zgjedh vendin se deshiron ta ruash videon dhe kaqq :/

  ne rast se keni paqartsi at her mundeni mem kontaktu prap
   
  Nozzge, olsi26431, arbII* dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 8. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,887
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108
  arbII* pëlqen postimin.
 9. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Une e perdori kete website www. Downvids.com me duket qe e ka eehe opcionin Full HD (qe nuk e di sa funksionon)
   
 10. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,887
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108
  Blerim R. Mos eshte .net http://www.downvids.net/

  Me te mira...
   
  arbII* dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.
 11. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  arbII* dhe edy007 pëlqejnë postimin.
 12. arbII*

  arbII* Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit te gjithve, mund ta mbyllni temen.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...