1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si te dergoje bitcoin ne kete adrese ?

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga qendros, 30 Prill 2019.

 1. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kerkoje ndihmen tuaj dhe me duhet urgjentisht .
  Nuk kam pas pune kurr me bitcoin . Qysh ka mundesi me i transferu 0.1 btc ne kete adrese dhe si me i konvertu paret ne 0.1 btc dhe mi dergu ne kete adrese

  [​IMG]
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,555
  Pëlqimet:
  1,260
  Pikë nga trofetë:
  358
  Cfare kompanie po te kerkon ta besh kete dergese?

  Per te blere bitcoin ka disa menyra. Mund te blesh duke filluar me cash deri ne transferte bankare.

  Me pas duhet te hapesh nje portofol (wallet).
  Te sygjeroj te hapesh Blockchain, e ke si app dhe ne telefon.
  Aty do kesh adresen tende ku ti do pranosh btc qe do blesh dhe ke mundesi ti dergosh ne ate adrese.
   
  Elion1 dhe qendros pëlqejnë postimin.
 3. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po me kerkon nje kompani freelancing peopleperhour .
  Jam i interesuar ta bleje me cash para me transfer bankar por nuk po di si
   
 4. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  a mund te me ndihmoje dikush apo a ka dikush qe ka 0.1 btc dhe ta blej prej tij me pare cash?
   
 5. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sigurt scam vlla, qdo faqe qe tlyp me pagu qishtu ka munsi tmadhe qe osht scam
   
 6. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Vetem ne deep web kam rastisur faqe qe kerkojne garanci te tille me BTC ose kripto te tjera.;)
   
 7. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  o vlla 0.1 btc osht gati $1000 a mundesh me e postu link qfar website pota kerkon?
   
 8. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
 9. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  355
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  43
  a munesh me dergu websiten ne te cilin je tu pranu btc ,
  PeoplePerHour nuk o scam amo kjo mun mu kon naj website ilegale ose phishing me te njejtin emer qe mun me ti marr shum leht btc
   

Shpërndaje faqen

Loading...