1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te certifikohemi ne Microsoft?

Tema tek 'IT Kualifikime' e hapur nga Sabri Hakuli, 11 Shtator 2016.

Tags:
 1. Sabri Hakuli

  Sabri Hakuli Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje.

  Nese munet dikush mum tregu se qysh mu çertifiku ne microsoft edhe cilat hapa duhet me i ndjek. Qe me ardh diploma direkt prej Microsoftit?

  P.S
  Nese ka edhe naj certifikat prej tjeter kahit perveq Ciscos edhe Microsoftit mundesisht mum tregu?! :)
   
 2. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  https://forum.itshqip.com/forums/it-kualifikime.98/ Ketu ke disa tema qe mund te te hyjne ne pune.
   
  Fannol Gashi pëlqen postimin.
 3. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,428
  Pikë nga trofetë:
  343
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  891
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per qka sherben kjo certifikat ?
   
 5. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,428
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo certifikate deshmon qe ju me te vertet dini per ate veq keni hyre ne provim. Edhe normal ju mundson te gjeni pune me lehte.
   

Shpërndaje faqen

Loading...