1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

si te blej critovalut

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga gento, 23 Nëntor 2021.

 1. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  295
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  33
  pershendetje dua te blej nje critovalut XRPUSDT se kam degju se ne dhjetor do rrite shum . por nje mik metha te ba blej ne nje aplikacion qe e donwlodova me playstori Bilance JEX , apo si ta blej
   
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  686
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Hi nese e ke fjalen per XRP shkarko Binance dhe e ke opsionin aty per tbler me kart krediti !
   
 3. Yllka

  Yllka Anëtar Aktiv

  Postimet:
  111
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me karte banke shqiptare vetem kjo te zgjidh pune https://cexio.page.link/ (referal)
  Nk te hap asnjehere probleme, sepse me binance po ka shume probleme aktualisht
   
  Last edited by a moderator: 25 Nëntor 2021

Shpërndaje faqen

Loading...