1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te besh te ardhura me instagram?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga MIKEL 1, 3 Nëntor 2016.

 1. MIKEL 1

  MIKEL 1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje.
  Kam degjuar se mund te marresh te ardhura me Instagram , por nuk e di se nga ta filloj mund te me ndihmoj ndinjeri si nga tia filloj?
  Faleminderit !!!!
   
  NeC pëlqen postimin.
 2. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  pershendetje..edhe un kam degjuar se mundet me fituar me ig..fillo separi hape nje account dhe beje te sukseshme,pastaj besoj se gjen menyr per te perfituar..
   
 3. MIKEL 1

  MIKEL 1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  Ndonje gje me specifike shoku
  Ndonje gje me specifike shoku??
   
 4. abche

  abche Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Duke shprendar link p.s keto qe jan pay per download, si te shprendash linka ne instagram, nuk ben?
  Thjesht e fut link ne bio, pastaj fut nje foto qe ju thua te shkojne ne bio, kurse me tjera metoda p.s adsense, pay per click, shum pak perfito nga instagrami.
   
  NeC pëlqen postimin.
 5. MIKEL 1

  MIKEL 1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  Flm
   
 6. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  ja nje ide si tha dhe aj shoku abche
   

Shpërndaje faqen

Loading...