1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

si te bejm i vidio me foto

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga jusi jusi, 12 Maj 2020.

Tags:
 1. jusi jusi

  jusi jusi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  ngrako foton mir edhe jep pershkrim
   
  jusi jusi pëlqen postimin.
 3. jusi jusi

  jusi jusi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a mund te thoj dikush si perdoret kjo nuk po e kuptoj fare cfar mund te bej ktu
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  bej upload foton diku si
  Code:
  https://imgbb.com
  https://imgur.com/upload
  
  & posto linkun
   

Shpërndaje faqen

Loading...