1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si te bej like ne fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Kosova00, 8 Prill 2019.

 1. Kosova00

  Kosova00 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje desha me jau bo nje pyetje. Nese kam komentuar ne nje foto te ndonje faqeje tjeter dhe dua te mar me se shumti like ne komentin tim si tja bej.
   

Shpërndaje faqen

Loading...