1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Si ta Verifikoj Payonerin

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ghetto sTyle, 13 Shtator 2023.

 1. Ghetto sTyle

  Ghetto sTyle Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje itshqip kerkoj ndihmen tuaj nuk po mundem ju kam degu plot screenshote nuk po e approvojn un nuk po e di sakt se cfar po kerkojn

  Ja dhe foto se cfar po kerkojn
  [​IMG]

  Faleminderit paraprakisht
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...