1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si ta shkarkoj nje hart

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 14 Maj 2018.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Si muj ta shkarkoj nje hart per evrop p.sh kosove, shqiperi mal te zi edehmaqedoni ku muj e shkarkoj
   
 2. as1zo

  as1zo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  mapsme e ki aplikacionin mundesh me shkarku edhe punon shume sakte dej edhe pompat e benzinit rruges ti tregon .
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  mu po meduhet me shkarku si hart me shti ne CD e me shti ne kerr tani
   
 4. as1zo

  as1zo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Maspari duhesh me caktu llojin e kerrit komplet me model me vit me krejt , pastaj me gjet ne ndonje nga webfaqet . Postoje modelin dhe ne do e shikojme mos mund te te ndihmojme . Por gjithsesi dije qe eshte shume problem per me lexu cd-n e navigacionit nese nuk e ka fabrikisht
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  CD70 Navi keshtu po thirrke tipi i Opel Astres eshte me tregoni si me ba Burn ne DVD edhe te jete Kosova nese eshte mundesia
   

Shpërndaje faqen

Loading...