1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si ta rregulloj problem ne fb

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga ekremgashi11, 23 Korrik 2013.

 1. ekremgashi11

  ekremgashi11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje pa dashje e bera Ticket hide ne facebook po tani spo di se si ta kthej di ndonjeri qe ka patur kte problem di gje si rregullohet flm....
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,052
  Pëlqimet:
  1,544
  Pikë nga trofetë:
  348
  Qaty ku e ki bo Hide e bon edhe Unhide.

  Kerkoje qet ikon qaty diku dhe bone Unhide.
  [​IMG]
   
 3. ekremgashi11

  ekremgashi11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  23
  valla jo spo del kurfar ikone qe kqyre foton [​IMG]
   
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,052
  Pëlqimet:
  1,544
  Pikë nga trofetë:
  348
  Bone screenshot krejt faqen.
   
 5. ekremgashi11

  ekremgashi11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  23
  e rregullova faleminderit per pergjigje te shpejta :)
   
 6. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,052
  Pëlqimet:
  1,544
  Pikë nga trofetë:
  348
  Me vjen mir, por tregoje edhe zgjidhjen, se ndoshta i ndonjehere ka dikush te njejtin problem.
   
 7. arditkrasniqi

  arditkrasniqi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  206
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Zgjidhja:
  [​IMG]

  te ai TICKU teposht klikon dhe hapet menuja TICKED HID .
   

Shpërndaje faqen

Loading...