1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si Ta Rikthejm PW e BIOS

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga OmeRfrom02, 4 Mars 2018.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  175
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Antaret e ITSQHIP! Sod Vendosa Ta Postoj Nje Tutorial Si tekthejm Pw e BIOS Nese na eshte shfaqur pa dashje ose ndonje gje tjeter.

  1.hini ne pc shenoni 3 here pw gabim. dhe ju shfaqet
  System disabled dhe disa shifra,
  2.merrni shifrat copy dhe shkoni bios-pw.org
  3.shenoni shifrat dhe ju dalin disa passworda te cilet funksionojn 80%
  Faleminderit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...