1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si ta riaktivizoj e-malin

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga denada, 28 Maj 2020.

 1. denada

  denada Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje.Me jane mbyllur dy llogarit ne email po nuk po i hap dot se kam harruar paswordet .Po me e keqia kam vendosur numrin e tel po ai me eshte mbyllur dhe nuk po e hap dot.A ka ndonje menyr apo program se si ta riaktivizoj . Keto 2 email i kam ne yahoo .Ju lutem nese keni ndonje ide si ti riaktivizoj se me duhen se sben kto .Faleminderit !
   
  Last edited: 28 Maj 2020
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  784
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shko tek provajderi i ketyre numrave dhe merri prap ti, nese jan te shitur ato numra ateher kerko nga ata ta japin kodin vetem per tu loguar ne ate email.
  Suksese.
   
  @science pëlqen postimin.
 3. denada

  denada Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Si te shkoj ne provaideri
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  784
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  Tek zyra shko e tyre, nese jeton ne Maqedoni shko tek T-mobile zyra dhe thuaj mka humb ky number dhe deshiroj ta rikthej
   

Shpërndaje faqen

Loading...