1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si ta qoj webin nrank tmir ngoogle

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga Platon OG, 18 Gusht 2017.

 1. Platon OG

  Platon OG Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  33
  si ta qoj me seo webin rank high ngoogle ?
   
 2. Nic00B

  Nic00B Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  33
  Krijo backlinks.
   
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  235
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  krijo artikuj me kyewords qe nuk kan shume konkurence
   
  Mr.Klajdi dhe Genc1989 pëlqejnë postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  395
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  53
  Tungjatjeta mir si je ti ? A e din se qfar po kerkon me saktesisht apo vetem ke ndegjuar per seo ?
   
 5. Doresa

  Doresa Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  backlinks krijo , menyra me e mire per traffik
   
 6. pse pëse

  pse pëse Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  si te krijohet kjo?? mund te me ndihmosh ??
   
 7. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,252
  Pëlqimet:
  1,754
  Pikë nga trofetë:
  348
  pse pëse pëlqen postimin.
 8. pse pëse

  pse pëse Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...