1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si ta perdorim Forex

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Rinoriem, 6 Janar 2020.

 1. Rinoriem

  Rinoriem Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje njerz kush din si perdoret forex dua te investoj ne te a ja vlen dhe si me msu qka me bo trade
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ka shum antar qe kan njohuri te mira rreth forex, por e kan merzi te japin mesime rreth forex, do te ishte mire nese dikush nga anetaret na e mesojn ABC-en e Forexit.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Duhesh me i percjell lajmet , me pa cili shtet qka po bon , nese i percjell lajmet , ki shume app ose weba qe tregojn lajme nga ekonimia forex , psh e shef qe ni shteti i bjen valuta e shet ose prit qe ka me i hyp e blen , duhesh me studiju pak nje pare, mos u ngul me ble shume pare , studioje nje pare , pastaj me qato merru , ps: forex mun me bo edhe si bast psh e blen tash i hyp vlera e na, po ashtu so kurgjo sigurt.
   
  Rinoriem dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 4. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  nese deshironi te msoni forex : babypips.com hyrni studioni lexoni ekeni kursin free
   
  shqipbook pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...