1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Si ta ndrrojm paymentin ne adbreak prej USA ne AL

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Albozr, 26 Janar 2019.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje pasi pash shum interes se si te ndrrojm paymentin ne adbreak, disa mendojn se nuk mundesh ose nuk i dergon leket adbreak ne albania sot poju tregoj qepo,
  se pari aplikoni per adbreak me payoneer edhe adres te usa sepse nese e shenoni Kosov mundesh me hup akces mbasi te perfundoni ju mund ta ndrroni paymentin ne kete menyr :

  1 : Shkojm https://developers.facebook.com/apps
  2 : shikone foton http://prntscr.com/mck9tx
  3 : http://prntscr.com/mckafs
  4 : pastaj http://prntscr.com/mckakq
  5 : Ketu Zgjedhni AL (Shqiperi) mundeni edhe XK(Kosov) por nuk ekam testu a vin lekt Kurse ne AL pa problem http://prntscr.com/mckaox
  6 : save edhe gjithqka ne rregull

  Admina @boom3rang @VaLoN nese kom bo gabim postin ne vendin e gabum ju lutem transferoni
  Rrespekt @Albozr
   
  Last edited: 26 Janar 2019
  Poshnjari dhe udqcompany pëlqejnë postimin.
 2. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Je shum i nderuar qe na ndihmove me kte iden sepse po humbasim lek shum me metodat tjera.
   
  Albozr pëlqen postimin.
 3. jonb

  jonb Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A mund ta ndryshoj location te facebook page? qe te pranohem per ad breaks?

  Vetem location nuk e permbush
   
 4. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  A e ke testu vllaqko a e ke lidh ti me bank AL a ti ka qit pagesat?
   
  Albozr pëlqen postimin.
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po qe 3 muaj marr lek ne AL ska problem
   
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me shkruaj ne pm e rregullojm
   
 7. dren abazi

  dren abazi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A kishe mujt vlla mem kallxu so tu ma verifiku lokacionin kejt senet mi ka pranu veq lokacionin spoma pranon
   
 8. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...