1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Si ta ndrroj IP. Apo te mbaj te njejten Gjithmon.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga coycol, 13 Shkurt 2019.

 1. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, a keni ndonje tutorial se si ta ndrroj IP, sepse po punoj ne nje server ku kam te lejuar vetem 1 IP qe e ka autorizuar i Zoti serverit... dhe me duhet ta kthej prap ate IP.
  ose te pakten ta bej disi qe te mos ndrrohet me.
   
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  28
  instalo ndonje vpn qe e ben ndrrimin e ip-se
   

Shpërndaje faqen

Loading...