1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Si ta mbyllim 1 Insta Fake Acc?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Amerita, 27 Maj 2019.

 1. Amerita

  Amerita Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Përshendetje,ju kisha lut shum mem ndihmu rreth qisaj çështje
  Dikush e ka hap 1 insta fake acc edhe pse nuk osht n emer temin po e perdor foton tem si foto profili,une personalisht nuk perdori instagram amo rasisht 1 shoqe e jemja e ka pa si acc para 1 muji,edhe u pat raportu edhe u mbyll perkohsisht gjate asaj kohe kom kontrollu po nuk ka qene e hapur tash u hap prap, qysh kisha mujt me mbyll? A ja vlen me raportu najkun ? Ose a din naj njoni ktu me thy qat acc ? Faleminderit
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  nese perdor instagramin edhe u hap me foto tua nje instagram fake , me instagramin ton boni report qe me pa instagrami qe ta ka marr foton/ osht ka ta keqperdor dhe e mbyll.
   
  Amerita pëlqen postimin.
 3. Amerita

  Amerita Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kom provu edhe me qu foton me ID amo hala send ska reagu
   
 4. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  ska nevoj me id , veq bone qata qe e ceka me lart , qe me pas deshmi qe osht fake , perndryshe se mbyll dot.
   
  Amerita pëlqen postimin.
 5. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Provo bone report ton kohen prej shume IG te ndryshme + spamirati tu ju dergu email me ID tonde (passport, leternjfotim etj) der sa te marin parasysh.
   
  Amerita pëlqen postimin.
 6. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  edhe un e kom qit problem ku muj mi qu ID TEM INSTAGARMIT SA MA KAN QEL 1 INSTA FAKE
   
 7. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  edhe un e kom qit problem ku muj mi qu ID TEM INSTAGARMIT SA MA KAN QEL 1 INSTA FAKE
  QYSH NE EMAIL ME JA QU INSTAGRAMIT
   
 8. Amerita

  Amerita Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  A e ke mbyll hala insta acc fake ?
   
  bleronahaisd pëlqen postimin.
 9. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  un jo
   

Shpërndaje faqen

Loading...