1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Si ta konfiguroj namecheap me facebook

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Rafet Maxhuni, 3 Maj 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  664
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  58
  [​IMG]
  Keshtu po ma qete si duhet me ba ?
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  kete nuk mundesh por eke opsionin tjeter qe te jep file me uploadu tek hosti edhe e verifikon pa problem
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,229
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund ta shtosh nga menazhimi i dsn.
   
 4. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  664
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  58
  po e bana flm sapo e kryva
   
 5. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  kështu me vepru besoj qe ska gjasa me tu blloku postimi i website url-së apo jo ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...